smartwin sliding - posuvné dvere


Teraz už aj na svojom dome môžete mať posuvné dvere, ktoré spĺňajú náročné požiadavky pre zabudovanie do pasívnych domov. Nízky prah a veľká možná šírka otvorenia dávajú úplne iný priestor pre Váš komfort bývania.

Z exteriéru sú boky a vrch rámu okna úplne skryté vo fasáde a všetky časti okna sú prekryté odolným, hliníkovým krytím, ktoré je povrchovo upravené práškovaním do RAL farby 7016 mat. Za príplatok je možné práškovanie do akéhokoľvek RAL odtieňa, eloxovať (striebro, popr. bronz), alebo potiahnuť drevodekorom.

Z interiéru je smartwin sliding v prevedení prírodný, olejovaný fixný smrek na boku a hore a v prahovej časti je použitý dub. Na požiadanie možnosť bielenej, alebo jemne sivej povrchovej úpravy naturefekt, kde stále ostáva viditeľná kresba dreva. Pri týchto svetlých odtieňoch najlepšie vynikne elegancia a optická ľahkosť týchto okien. Taktiež je možné okná lakovať RAL odtieňom krycej farby, ktorá úplne skryje textúru dreva.

Na zasklenie okien je použité výhradne trojsklo plnené argónom s najlepšími možnými teplotechnickými parametrami. Sú použité kompozitné dištančné rámiky pre minimálne tepelné straty okrajom skla a pre dosiahnutie najvyšších možných povrchových teplôt. V prípade vhodného zatienenia Vám vyberieme sklo najvhodnejšie ku každej svetovej strane.

Rozmery:
šírka posuvného krídla: 720-2600mm (celková šírka okna musí byť vždy aspoň dvojnásobná ako je rozmer krídla - pevná časť za ktorú sa krídlo zasúva)
výška: 1900-2600mm

Tu nájdete Certifikát PHI pre smartwin sliding